Hakkımda

Fotoğrafçılıkla yoğun olarak son beş senedir ilgileniyorum. Fotoğraf çekerken, fotoğraf makinesini elime  ilk aldığım günkü heyecanı hala aynı şekilde hissediyorum. Ve her geçen gün daha çok seviyorum.

Doğaya ve renklerine bayılıyorum. Etrafımda gördüğüm güzelliklere ve estetiğe de… Gece ışıklarına, sudaki yansımalara da… Kısacası gördüğüm güzellikleri fotoğraflamayı çok seviyorum.

Daha çok, uzun pozlama, manzara fotoğrafçılığı, gece fotoğrafı ve time lapse alanlarına ilgi duyuyorum ve çalışmalarımı ağırlıklı olarak bu konular üzerinde yapıyorum.

Çeşitli fotoğraf dergilerinde ve sosyal medya üzerinden sergileme ve ödül almış fotoğraflarım bulunuyor.

Fotoğrafçılık konusunda temel ve ileri düzey fotoğrafçılık ve ileri düzey PhotoShop atölyelerini tamamladım. Aynı zamanda ilgimi çeken yeni fotoğraf teknikleri ve dijital fotoğraf işleme üzerine atölyelere de internet üzerinden devam ettim.

Photofocus Fotoğraf Merkezinde seminer ve atölyeler düzenliyorum ve web sitesinde deneyimlerime ilişkin blog yazıyorum.

1971 yılında İzmir’de doğdum.

1993 yılında bankacılık ile başladığım profesyonel yaşantıma; birkaç senedir yenilenebilir enerji yatırımları finansmanı ve yapılandırılmış finansman alanında devam ediyorum.

Lisans ve yüksek lisans öğrenimimi Endüstri Mühendisliği ve MBA dallarında Bilkent Üniversitesi’nde tamamladım.

İyi derecede İngilizce, orta derecede Fransızca biliyorum. Microsoft Office uygulamalarının yanı sıra Adobe Lightroom, Adobe PhotoShop, Adobe InDesign ve LR Timelapse uygulamalarını yoğun olarak kullanıyorum.

 

%d blogcu bunu beğendi: