Hakkımda

Fotoğrafçılıkla yoğun olarak 2013 yılından beri ilgileniyorum. Fotoğraf çekerken, fotoğraf makinesini elime ilk aldığım günkü heyecanı hala aynı şekilde hissediyorum. Ve her geçen gün daha çok seviyorum.

Doğaya ve renklerine bayılıyorum. Etrafımda gördüğüm güzelliklere ve estetiğe de… Gece ışıklarına, sudaki yansımalara da… Kısacası gördüğüm güzellikleri fotoğraflamayı çok seviyorum.

Daha çok, uzun pozlama, manzara fotoğrafçılığı, gece fotoğrafçılığı, sokak ve yaşam fotoğrafçılığı ve time lapse alanlarına ilgi duyuyorum ve çalışmalarımı ağırlıklı olarak bu konular üzerinde yapıyorum.

2013 yılında fotoğrafa olan tutkumu fark etmem ile özellikle manzara ve uzun pozlama ve kendi gözümden İstanbul çalışmalarından bir portföy oluşturmaya başladım.

2018 yılında Fotoğrafta Kompozisyon, Gece Gündüz İstanbul ve Recontre a Paris sergilerinde ve ArtAnkara Çağdaş Sanat Fuarında fotoğraflarım sergilendi.

2016 ylında Photofocus Fotoğraf Merkezi’nin websitesinde fotoğraf teknikleri ve kendi fotoğrafçılık birikimim üzerine blog yazıları yazmaya başladım, 2016-2017 yılları arasında yine aynı merkezde Time Lapse Fotoğrafçılığı üzerine eğitimler verdim.

İstanbul üzerine kişisel bir çalışmanın yanında çeşitli grup projelerinde de çalışmalarımı sürdürüyorum.